KAYAK TURLARI

İTALYA - MADONNA DI CAMPIGLIO 

22 OCAK - 28 OCAK 2017

6 GECE - 7 GÜN

1085 EURO

Bu sene Madonna'da 7.Yılımız. İtalya'nın özelliğini korumuş ve popüler kayak merkezlerinin başında gelen Madonna Di Campiglio'ya, yaklaşık 3 saatlik zevkli bir yolculuktan sonra ulaşıyoruz. Toplam 160 km'yi aşan pist uzunluğuna sahip bölgede son derece gelişmiş lift ağı ve her zorlukta pist bulunmaktadır. Madonna'da hem ünlü İtalyan yemeklerini tadabileceğimiz birçok restoran hemde farklı alışveriş olanakları sunan  mağazalar bulunmaktadır.

Madonna Di Campiglio'nun ünlü Dolomite kayalıklarının panoramik manzarasına sahip otelimiz eşsiz konumu, konforlu odaları ve kaliteli mutfağı ile keyifli bir kayak tatili hayal edenlere unutamayacakları bir ortam sunuyor. Ünlü restorantı ve  barı ile sizlere İtalyan kültürünü sunuyor. Şirin kasabayı keşfetmek isteyenler kolaylıkla kasabada gezebilir. Otelimizden liftlere birkaç adımda herhangi bir araca binmeden ulaşarak pistlere doğrudan ulaşabilirsiniz. .

Otelimizde, kar ve dağ manzarasını seyrederken yorgunluk atmak isteyenler için özel şömine köşesi, geniş alkollü içki seçeneklerinin bulunduğu bar ve sigara salonu da bulunmaktadır. Daha önce misafirlerimizin çok memnun kaldığı mutfağı geniş İtalyan/uluslararası şarap seçenekleri sizlerin farklı tatları keşfetmenizi sağlayacak. Otelimizde ayrıca modern bir SPA ve sağlık merkezi de bulunmaktadır. Arzu edenler faydalanabilir veya özel terapi alabilir..

*  İTALYA’NIN EN İYİ KAYAK MERKEZİ  

*  KEYİFLİ KASABA, MUHTEŞEM YEMEKLER

*  140 KM HER SEVİYEYE UYGUN PİSTLER        

*  MADONNA’NIN EN ÖZEL OTELİNDE KONAKLAMA

OTELİMİZ

Madonna Di Campiglio'nun en güzel konumlarından birinde Dolomite kayalıklarının panoramik manzarasına sahip odaları bu yıl yenilenmiş modern otelimiz pistlerin hemen yanındadır. Otelimizde şömine ve sıcak bir ortama sahip bar, ünlü şefler yönetimindeki şık restoran, geniş ve kaliteli İtalyan/uluslararası bir şarap kav’ı bulunmaktadır. Otelin eşsiz konumu nedeniyle hem pistlere doğrudan çıkmanızı sağlarken hem de İtalyan lezzetlerini deneyebileceğiniz restoranlar ve ünlü İtalyan mağazalarının bulunduğu kasaba merkezine birkaç dakikada ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Otelin sizlere çeşitli alternatifler sunan wellness programları ve farklı masaj alternatifleri bulunmaktadır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul-Milano tarifeli uçak bileti
 • 6 gece Madonna’nın en güzel 4+ butik otelinde konaklama
 • Havalimanı – otel transferleri
 • Açık büfe sabah kahvaltısı
 • Kayak, yaralanmaları dahil özel seyahat sigortası
 • Arttours rehberlik hizmetleri
 • Çocuk indirimi iki yetişkin ile aynı odada kalmak şartı ile geçerlidir

 

SLOVENYA - BOHINJ

29 OCAK 5 ŞUBAT

7 GECE - 8 GÜN 690

EURO

11. Slovenya kayak turumuzu, İstanbul’a sadece uçak ile 2 saat 15 dakika uzaklıkta muhteşem doğası, kaliteli hizmetleri, ekonomik fiyatlarıyla sizlere güzel bir tatil fırsatı sunan Slovenya'nın Bohinj bölgesine gerçekleştiriyoruz. Otelimiz ve Vogel kayak merkezi, özel koruma bölgesi Triglav Doğal Parkının içinde hem huzurlu bir tatil arayanlara hem de kış sporlarını iyi yapanlar veya yeni öğreneceklere uygun olanaklar sağlamaktadır.

Otelimiz, doğal koruma alanı içinde inanılmaz güzellikteki Bohinj gölü kenarındadır. Yıllardır aynı ekip tarafından hizmet verilen otelimizde ev sıcaklığını hissedeceksiniz.

Kayak okulu hemen otelimizin karşısındadır. Kayak hocaları her yıl sertifikalarını yenileyen genç sporculardır. Özellikle gruplar ve çocuklarla çok iyi iletişim kurmakta, bizlerin yakın arkadaşı olmaktadırlar. Fiyatlar Türkiye ve Avrupa’ya göre oldukça makuldür. Kayak merkezinde yaralanmalar için gerekli güvenlik önlemleri mevcuttur.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • 7 GECE – 8 GÜN BUTİK OTELİMİZDE KONAKLAMA
 • THY İLE İSTANBUL - LJUBLJANA TARİFELİ UÇAK BİLETLERİ
 • ÖZEL OTOBÜS İLE HAVALİMANI – OTEL TRANSFERLERİ
 • AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI
 • OTELİMİZDE AKŞAM YEMEKLERİ ( ŞARAP VE BİRA MEŞRUBAT DAHİL )
 • ÜCRETSİZ HAVUZ, SAUNA, SPOR MERKEZİ, WİFİ
 • KAYAK RİSKLERİNİ İÇEREN ÖZEL SEYAHAT SİGORTASI,
 • KDV VE SLOVENYA TURİST VERGİSİ
 • ARTTOURS HİZMETLERİ