İTALYA - MADONNA DI CAMPIGLIO 

GRUP 1 : 21 OCAK - 27 OCAK 2018   ( 1185 € )

GRUP 2 : 28 OCAK - 3 ŞUBAT 2018   ( 1085 € )

6 GECE - 7 GÜN

Bu sene Madonna'da 8.Yılımız. İtalya'nın özelliğini korumuş ve popüler kayak merkezlerinin başında gelen Madonna Di Campiglio'ya, yaklaşık 3 saatlik zevkli bir yolculuktan sonra ulaşıyoruz. 

Madonnada hem ünlü İtalyan yemeklerini tadabileceğimiz birçok restoran hemde farklı alışveriş olanakları sunan  mağazalar bulunmaktadır. Her yere yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz arkadaşlarınızla gece snowcatler ile yemek için dağa çıkarak farklı bir gece geçirebilir, bir gününüzü dinlenmeye ayırmak isterseniz yaklaşık  2 saatlik mesafedeki ünlü Romeo ve Juliet in hikayesinin geçtiği Verona'yı gezebilirsiniz.

Madonnada birçok yıl Avrupa ve Dünya şampiyonasının yapıldığı pistler de dahil olmak üzere farklı her zorlukta pist mevcuttur. Toplam 140 km'yi aşan pist uzunluğuna sahip bölgede son derece gelişmiş lift ağı ve her zorlukta pist bulunmaktadır. Kayak okulumuz ve malzeme kiralama yerimiz yine hemen otelimizin karşısındadır.

*  İTALYA’NIN EN İYİ KAYAK MERKEZİ  

*  KEYİFLİ KASABA, MUHTEŞEM YEMEKLER

*  140 KM HER SEVİYEYE UYGUN PİSTLER        

*  MADONNA’NIN EN ÖZEL OTELİNDE KONAKLAMA

OTELİMİZ

 Madonna Di Campiglio'nun en iyi konumundaki ( Hem liftlere araçsız doğrudan çıkış hem tam kasaba meydanında ) otelimizin odaları son derece modern ve kaliteli Italyan stili şeklinde yenilenmiştir. Dolomite kayalıklarının Panoramik manzarasına sahip odalarında her türlü konfor düşünülmüştür. Otelimizde, özel şömine köşesi, geniş alkollü içki seçeneklerinin bulunduğu lobby/bar ve sigara salonu da bulunmaktadır. Daha önce misafirlerimizin çok memnun kaldığı mutfağı geniş İtalyan/uluslararası şarap seçenekleri sizlerin farklı tatları keşfetmenizi sağlayacak. 

Otelin eşsiz konumu nedeniyle hem pistlere doğrudan çıkarken hem de İtalyan lezzetlerini deneyebileceğiniz restoranlar ve ünlü İtalyan mağazalarının bulunduğu kasaba merkezine de sadece birkaç adımda ulaşabilirsiniz. Otelimizde ayrıca modern bir SPA ve sağlık merkezi de bulunmaktadır. 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

  • İstanbul-Milano/Bergamo tarifeli uçak bileti
  • 6 gece Madonna’nın en güzel 4+S butik otelinde konaklama
  • Havalimanı – otel transferleri
  • Açık büfe sabah kahvaltısı
  • Kayak, yaralanmaları dahil özel seyahat sigortası
  • Arttours rehberlik hizmetleri
  • Çocuk indirimi iki yetişkin ile aynı odada kalmak şartı ile geçerlidir