FAALİYET ALANLARIMIZ

KONGRE VE TOPLANTILAR: Uluslararası ve yerel kongreler, yerli ve yabancı şirket ve derneklerin Türkiye'deki toplantıları.

GEZİ VE TURLAR:  Grup ve kişiye özel tur paketleri, grup gezileri, teşfik seyahatleri, sağlık turları, geleneksel hale gelen özel kayak turlarımız.

OKUL GEZİLERİ:  Okulların, klüp ve grupların yurt dışındaki festival, yarışma ve kamplara katılımının gerçekleştirilmesi.

SEYAHAT HİZMETLERİ: Uçak bileti, otel, transfer, sağlık sigortası, vize ve tüm seyahat ve organizasyon hizmetleri.


KONGRE VE TOPLANTILAR

Son yıllarda Kongre ve toplantılar için son yıllarda Türkiye, coğrafi konumu, gelişen ekonomisi, dinamik yaşamının yanı sıra eğlence ve kaliteli toplantı ortamlarını birlikte sunabilmesi ile birçok şirket ve derneğin ilgisini çeken cazip bir toplantı ( MICE ) destinasyonu olmuştur.

Her kongre ve toplantının beklentileri farklıdır. Bu nedenle öncelikle hedefleri iyi anlayarak, sonrasında değer yaratacak, zihinlerde iz bırakacak bir organizasyon gerçekleştirmek ana amacımızdır.

Arttours olarak şirketlerin her türlü toplantı  ve gezilerini markalarına değer katacak şekilde,  derneklerin kongre ve toplantılarını ise kar kuruluşu olmamaları nedeniyle katılım ücreti toplanması, harcamaların dernek adına yapılması dahil tüm finansal işlemler ve operasyonunu şeffaf bir şekilde gerçekleştiririz.

GEZİ VE TURLAR

Kişi ve gruplara özel, zamanlarının kıymetinin bilincinde dinlenerek hayallerini gerçekleştirebilecekleri, bilinen turistik, tarihi yerler ile keşfedilmemiş özel yerlerin dengeli şekilde planlandığı programlar hazırlarız.

Şirketlerin motivasyon gezilerinde kurum kültürü ve marka vaadine uygun, zihinlerde iz bırakacak iyi bir yer seçimi ile büyüme ve gelirlerine katkıda bulunacak bir programı gerçekleştirmeyi amaçlarız.

Katılımcıların dostluk eğlence ve sporu birlikte yaşadıkları, çocukların büyük heyecanla bekledikleri, her türlü aile ve çifte hitap eden Slovenya ve İtalya kayak turlarımız artık bir klasik haline gelmiştir.

OKUL GEZİLERİ

Arttours yurtdışındaki bir çok koro / müzik festivali ve yarışmasını takip ederek katılacak okul ve gruplara tüm hizmetlerin dahil olduğu komple hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Dünyanın önde gelen müzik yarışma ve organizasyonlarını yapan Interkulturun  ve Fiestalonia nın Turkiye iş ortağı acentesidir.

Okulların, yurtdışı üniversite ve okul ziyaretleri, bilim merkezleri, organizasyon katılım gezilerini titizlikle okulların hassasiyetine ve isteklerine uygun esneklikte okullarla birlikte planlarız.

Ayrıca yurtdışında okul klüpleri ve öğrenciler için kayak kampı, yaz kampı ve sport okullarına katılımı gerçekleştirmektedir.

SEYAHAT HİZMETLERİ 

Arttours, IATA acente olarak tüm biletlerini kendisi kesmektedir. Havayolları rekabet nedeniyle fiyatlarını anlık değiştirmektedirler. Neredeyse aynı uçaktaki her yolcu farklı ücret ödemektedir. Bilet rezervasyonu, tecrübe ve öngörünün önemli olduğu bir sanat haline gelmiştir. Tecrübeli bilet ekibimizle müşterimize hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Kurumsal müşterilerimiz, özel bilet temsilcimize 24 saat ulaşarak hizmet alabilirler.

Otel ücretleri de benzer şekilde anlık değişmekte özel çalışma, kişisel takip ve beceri büyük önem taşımaktadır. Arttours, farklı rezervasyon sistemlerini kullanarak ve genellikle uzun yıllara dayanan ilişkileri nedeniyle birçok otel ile doğrudan ve özel uygun şartlarla çalışmaktadır.

Arttours kendine ait üst sınıf araçlarıyla, büyük organizasyonlarda ise çalıştığı iş ortaklarıyla VIP hizmetler, transferler, otobüs temini ve hosteslik hizmetlerini vermektedir.

Vize işlemleri ülkelere göre farklılık göstermekte ve uygulamalar sürekli değişmektedir. Arttours, yıllardır çalıştığı vize elemanlarıyla vize hizmetini en hızlı ve en güvenilir şekilde vermektedir.

Ayrıca, tüm seyahat ile ilgili sigorta işlemlerini AIG Sigorta ile işbirliği içinde Arttours'dan temin edebilirsiniz.

IATA%20logo(1)                                                                              Türsab