• Mail: art@arttours.com
  • Hizmet odakli ekibimiz
  • Maslakta kendi ofisimiz
  • Transfer hizmetleri
  • Vize islemleri
  • Tum Havayollari biletleri

SİZ ZAMAN KAYBETMEYİN!. BİZE ULAŞIN...

Eğer Kurumsal şirketseniz siz ana iş alanınıza odaklanın, verimliliğinizi arttırın; bireyseniz zamanınızı kendinize, ailenize ayırın, on-line booking sistemlerinin son aşamadaki ilave ücretleri veya sürprizleriyle moralinizi bozmayın!!! 

[button link="http://arttours.com/iletisim-2/" color="default" size="medium" type="" shape="" target="_self" title="" gradient_colors="|" gradient_hover_colors="|" accent_color="" accent_hover_color="" bevel_color="" border_width="1px" shadow="" icon="" icon_divider="yes" icon_position="right" modal="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" alignment="right" class="" id=""]İLETİŞİM[/button]

TEL: + 90 212 346 33 22       MAIL: art@arttours.com

BİLET 

Havayolları rekabet nedeniyle fiyatlarını anlık değiştirmektedirler. Neredeyse aynı uçaktaki her yolcu farklı ücret ödemektedir. Bilet rezervasyonu, tecrübe ve öngörünün önemli olduğu bir sanat haline gelmiştir.

IATA acente olarak Arttours, tüm uçak biletlerini kendisi kesmektedir. Tecrübeli bilet ekibimizle müşterimize hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Özel bilet temsilcimize her an, yöneticimize 24 saat ulaşarak, özel yer rezervasyonu, mil kullanım ve up-grade işlemlerinizi yapabilirsiniz.

KONAKLAMA

Otel ücretleri ve şartları da benzer şekilde anlık olarak değişebilmekte, özel çalışma, kişisel takip ve tecrübe büyük önem taşımaktadır. Arttours uzun yıllara dayanan ilişkileri nedeniyle birçok otel ile doğrudan özel şartlarla çalışmakta ve farklı rezervasyon sistemlerini kullanmaktadır.

VİZE  & SİGORTA

Vize işlemleri ülkelere göre farklılık göstermekte ve uygulamalar sürekli değişmektedir. Arttours'dan alınacak vize için gerekli belgeleri öğrenebilirsiniz. Evrak tesliminden sonra randevu alınması ve vizenin sonuçlandırılmasını yıllardır çalıştığımız vize elemanlarımızla size en kolay şekilde gerçekleştiririz.

Yurtdışı seyahatleriniz veya vize işlemleriniz  için gerekli tüm seyahat sigortalarını Arttours'dan temin edebilirsiniz. Seyahat sigortası konusunda en yaygın EIG Sigorta ile anlaşmalı olarak bir mail veya telefonunuzla istediğiniz süre ve şartlarda yapılan seyahat sigorta poliçenizi hemen size ulaştıralım.

TRANSFER

Arttours kendine ait üst sınıf araçlarıyla ( Land Cruser Prado), toplantı ve kongrelerde ise çalıştığı iş ortaklarıyla VIP hizmetler, transferler, otobüs temini ve hosteslik hizmetlerini vermektedir. Bize bir telefonla kolayca ulaşabilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Uzun süreli araç kiralama isterseniz bizi arayınız..