ÖZEL HAZIRLANAN TOPLANTILARLA FARK  YARATIN, ŞİRKETİNİZE DEĞER KATIN !

Her organizasyonun farklı beklentileri olması nedeniyle temel amacımız öncelikle hedefleri iyi anlamak sonrasında ise değer yaratacak zihinlerde iz bırakacak bir çalışmayı gerçekleştirmektir.

Aynı zaman diliminde sadece tek bir organizasyona odaklanmak, hizmet verdiğimiz kurumların kendi departmanları gibi çalışarak en yüksek kaliteyi en ekonomik çözümlerle yakalamak, ekibimizin sürekli ulaşılır olması önceliklerimizdir. 

KONGRE VE KONFERANS

Tarih ve kültür zenginliği, kaliteli toplantı ve konaklama imkanlarıyla dünyadaki en ilginç seçeneklerin başında gelen Türkiye'de, her detayı planlanmış bir çok organizasyon başarı ile gerçekleştirilmiştir. Bunlar arasında 1500 kişiyi aşkın uluslarası katılımcıyla BIR (Bureu of International Recycling), Mobey (Money Forum), ESF (European Switching Forum), PCI Security Councel (Kredi kartları güvenlik toplantısı), Avrupa Gazeteciler Sendikası toplantısı,  Koteder-SPK-Yoikk konferansı gibi birçok yerel ve uluslarası toplantı sayılabilir.

TOPLANTI VE KUTLAMALAR

Hizmet verdiğimiz şirket, dernek  ve birliklerin, üyeleri veya çalışanları için düzenlediği birçok toplantı ve organizasyonu, bu iş ortaklarımız kendi departmanı gibi amaç ve grubun özelliklerine uygun mekanlarda her detayını planlayarak yaratıcı ve ekonomik çözümleri birlikte değerlendirerek gerçekleştirdik. Bunlar arasında yıllık değerlendirme, yönetim, eğitim toplantıları, dernek ve birliklerin üye toplantıları,  özel organizasyonlar, kutlama ve gala yemeği gibi etkinlikler bulunmaktadır.